Citroëni elektrisõidukitega toote endas esile rohelise mõtteviisi.

Elektrimootoriga luukpära või tarbesõiduk, mis on just linnaliikluse jaoks loodud ... Tutvuge eelistega, mis kaasnevad sõitmisega elektrisõidukiga: Sujuv ja müravaba sõit, erksus ja kohene kiirendus sõitmisel, CO² heitmevaba, kiire laadimine... Tõeline tipptehnoloogia musternäidis, mis on kohandatud vastamaks enamustele kasutusvajadustele ja millega vastate homsetele standarditele juba täna.

100% elektrimootor

 

Laadimislihtsus

 

Sõitmisel 100% elektrilise sõidukiga naudite täiel rinnal enneolematut sõidumugavust. Teie elektrisõiduk on täiesti müravaba ja liiklemine on ühtviisi lihtne nii linnaliikluses kui ka maanteel. Elektrisõiduki sõiduomadused ühilduvad ideaalselt linnasõidu vajadustega ning elektrisõiduki läbisõiduulatus olenevalt mudelivalikust kuni 350 km on tugev argument ka sõitudeks linnast välja. Citroëni elektrisõidukite aku garantii on 8 aastat või 160 000 km.

 

Oma Citroëni elektrisõidukit saate ühtviisi lihtsalt laadida avalikes laadimispunktides, teie elukohas tavapärasest 230V vooluvõtupesast ning lisaks toimub laadimine veel ka sõidu ajal kineetilise energia muundamisel akusse salvestatavaks energiaks aeglustuste ja pidurdamise käigus. Ülimalt lihtne, ülimalt puhas ja ülimalt soodne.

Elegantse disainiga sõidukid

CITROËN pakub teile elektrisõidukeid alates Ë-C4 luukpärast kuni mugavate ja praktiliste tarbesõidukiteni, mis on moduleeritavad vastavalt just teie tööalastele vajadustele.  

Citroëni 100% elektrisõidukite mudelivalik

Uus Citroën Ë-C4

Uus 100% elektriline ë-C4 on kaasaegse mobiilse tipptehnoloogia kehastus, ülimugav luukpära ainukordse juhtimiselamuse pakkumiseks:
● Suur vaikus ja rahu,
● Vibratsioonide puudumine,
● Sujuv ja dünaamiline sõit ilma käiguvahtustega kaasneva nõksutamiseta ning erksus läbi kohese reageerimise vajutusele gaasipedaalile,

Uus Citroën Ë-JUMPY

100% elektriline Citroën ë-Jumpy on ideaalne särtsu täis kaaslane ja vastab ärikliendi vajadustele linna- ja äärelinna liikluses. Kaks erinevat akude mahutavust ning vastavalt kaks erinevat läbisõiduulatuse taset:
• 230 km WLTP sõidutsükli järgi mõõdetuna - saadaval mudeliversioonidel L1, L2, L3, mis on varustatud 50-kWh akuga;
• 330 km WLTP sõidutsükli järgi mõõdetuna - saadaval mudeliversioonidel L2 ja L3, mis on varustatud 75-kWh akuga.

Töölaua versioon