Kuupäev:Veho käsitleb Teie isikuandmeid EL andmekaitse seadusandlusele vastavalt. Palun tutvu lähemalt Veho andmekaitse põhimõtetega

SpaceTourer – oled oodatud pardale!

1 2 3 4 5

SpaceTourer ühendab mugavuse, praktilisuse ja hea välimuse suurepäraste sõiduomaduste ning märkimisväärse kütusesäästlikkusega. Tehnoloogia tippsaavutus uuel platvormil, maksimaalne turvalisus, mis lubab muretult nautida sõitu – see ongi SpaceTourer.

SpaceTourer on ehitatud uuele modulaarsele EMP2-baasil platvormile, mida on kasutatud C4 Picasso puhul. See annab mahukale sõidukile sõiduautolikud sõiduomadused. Avar ja valgusküllane sõitjateruum on vastavalt vajadusele kombineeritav mahutama rohkem reisijaid või pagasit. Kokku on saadud seega võrratu kooslus ruumikast peresõidukiks ja ärielu mobiilist.

SpaceTourer on saadaval 5- kuni 9-istmelisena ning on mõeldud moodsale ja mobiilsele perele või lihtsalt neile, kellele meeldib sõpradega mõnusalt reisida. Modulaarne liuguritel istmetega salong võimaldab kohandada sõitjateruumi just nii nagu vaja, arvestades reisijate vajadusi jala- või pakiruumi osas. Kokku klapitavate istmete arvelt vabaneb ruum, kuhu saab vabalt paigutada suusad või jalgrattad.

SpaceTourer külluslikust varustusnimekirjast võib leida massaažifunktsiooniga esiistmed või elektrilised külguksed. Reisimugavuse eest hoolitseb mitmetsooniline kliimaseade ning õdusust lisavad külgkardinad ning panoraamkatus.

SpaceTourer on arvestatud linnaliiklusesse: vaatamata oma suurepärasele mahutavusele on sõiduki pikkus vahemikus 4,6-5,3 meetrit ning kõrgus alati 1,9 meetrit, mis lubab sõita parklatesse, kuhu paljud teised selle segmendi sõidukid ei mahu.

SpaceToureri kerge kuid turvaline kere on võrreldes teiste samaväärsete sõidukitega 100 kuni 300 kg kergem, mis koos moodsate jõuallikatega võimaldavad kombineeritud kütusekulu hoida vahemikus 5,2-5,7 l/100 km.

SpaceTourer hind sisaldab 5 a / 150 000 km pikendatud tehasegarantiid.

Töölaua versioon