Kuupäev:

1 2 3 4

Uuenenud C4 Picasso

Citroën - see on alati tähendanud mugavust ning praktilisust käsikäes. Võrratu disiainiga C4 Picasso on kõike seda ning rohkemgi veel.

Citroënile omast mugavust pakuvad C4 Picassos mitmed nutikad lahendused, seda nii autos sees kui väljas. Näiteks piisab avaneb tagaluugi avamiseks jalaviibutusest tagumise põrkeraua all, luuk avaneb-sulgub juba elektrimootori jõul.

C4 Picasso siseruumi kaunistavad pisikesed LED-tuled, mis valgustavad pimedas ukselinke ning jalutsit. C4 Picasso igapäevamugavuse eest seisavad veel võtmeta käivitus, nõlvalt stardiabi, automaatne lähi-kaugtulede lülitussüsteem, pimenurga andurid, parkimisabi ning 360-kraadist pilti kuvav tagurduskaamera.

Nutikas maailmas nutikalt

Moodsad ajad nõuavad moodsaid lahendusi ning Citroën on nende vallas meister. Uus C4 Picasso on varustatud kõikvõimalike kaasaegsete abimeestega nagu näiteks kiiruspiirangu tuvastus- ja õige sõidukiiruse soovitussüsteem. Teatud vahemaa tagant soovitab C4 Picasso juhil ette võtta kohvipaus, andes sellest teada kohvitassi kujutise ilmumisega armatuurlauale. Ühtlasi kannavad juhi ning kaasreisija värskuse eest hoolt massaažifunktsiooniga esiistmed.

Sõidurajalt väljakaldumise eest hoiatab reajälgimissüsteem, pikivahet eessõitjaga hoiab adaptiivne kiirushoidik. Kaasliiklejate turvalisust tõstavad C4 Picasso isepidurdusabi, mis juhi mittereageerimisel suudab auto ohu tekkides iseseisvalt seisma saada.

Nutimaailmale kohaselt saab uue C4 Picassoga ühildada mis tahes nutiseadme, pardaekraanil kuvatav navigatsioonikaart jõuab vaatajani 3D-pildina. Sõiduinfo kuvamiseks ja juhile vajaliku teabe vahendamiseks on keskkonsooli paigutatud 7-tolline puutetundlik ekraan, mille toiminguid kuvatakse 12-tollisele ekraanile.

Kõikidele Citroëni sõiduautodele kehtib pikendatud tehasegarantii 6 a või 120 000 km.

Töölaua versioon