PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustegaKuupäev:Veho käsitleb Teie isikuandmeid EL andmekaitse seadusandlusele vastavalt. Palun tutvu lähemalt Veho andmekaitse põhimõtetega

Berlingo - praktilisus neljal rattal

Berlingo on juba aastaid olnud müüduimaid mahtuniversaale. Oma ülima praktilisuse ning salongi lihtsa varieeritavuse tõttu sobib see samaaegselt nii peresõidukiks kui tõsiseks töövahendiks.

Berlingo praktilisus suudab ikka ja jälle hämmastada isegi tema kauaaegseid omanikke, sest ruumi jagub Berlingos rohkem ja veel. Istmeid teisaldades võib Berlingo lihtsasti muuta aga koguni 3 m3 kaubaruumiga veokiks.

Külgmised lükanduksed muudavad sisenemise-väljumise mugavaks eriti just kitsastes oludes. Niigi avara salongi valgusküllust aitavad suurendada katuseaknad, liigse päikese eest kaitsevad aga külgmised rulookardinad.

Panipaiku leiab Berlingost kõikjalt, mis teeb temast ideaalse reisiauto. Lai mootorivalik sisaldab hulganisti moodsaid säästlikke mootoreid, keskmine kütusekulu jääb versioonist sõltuvalt vahemikku 4,3-6,4 l/100 km.

Vajadusel on Berlingot võimalik tellida ka pikendatud kerega 7-kohalisena.

Töölaua versioon